Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Sonuçları

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 2012 YILI   UZMAN ERBAŞ TEMİN FAALİYETİ

BAŞVURU SONUÇLARI VE YAZILI SINAV MERKEZLERİ

 SINAV FAALİYETİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

1.   Yazılı sınav,  15 Nisan 2012 günü saat 11:00’da adayların isimleri karşısında belirtilen sınav merkezinde icra edilecektir.

2.   Adaylar, kimlik kontrollerinin yapılıp sınav yerlerine alınabilmeleri için, belirtilen sınav merkezinde en geç saat 09:00’da hazır bulunacaklardır.

 3.   Adaylar, yazılı sınava gelirken yanlarında kimlik kartı (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport), kurşun kalem, silgi ve tükenmez kalem getireceklerdir.

4.   Adaylar sınava gireceği salonda, adının, soyadının ve aday numarasının yazılı olduğu masada yazılı sınava girebilecektir. Adaylar ad ve soyadlarının bulunduğu sayfada belirtilen sınav merkezinin dışında sınava alınmayacaktır.

5.   Sınav tarihinde, sınav yerinde zamanında hazır bulunmayan adaylara ek sınav hakkı tanınmayacaktır.

6.   Yazılı sınav sonuçları 20 Nisan 2012 tarihinden sonra www.kkk.tsk.tr adresinde ilan edilecektir. Adaylara ayrıca sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

 7. Adayların başvuru şartlarını taşıyıp taşımadıkları, ikinci aşama sınavlarına gelirken getirecekleri belgeler incelenerek kontrol edileceğinden; bu aşamada adayların başvuru şartları sorgulanmamıştır. Bu nedenle başvuru şartlarını tam olarak taşıyorsanız yazılı sınava katılınız.

8.   Başvuruda bulunan adayların beyanlarının doğru olmadığının ve başvuru şartlarını taşımadıklarının tespit edilmesi halinde, hangi safhada olursa olsun adaylıkları iptal edilecektir.

9.   Sınavlara gelirken kesinlikle cep telefonu getirilmeyecektir (Nizamiyelerde cep telefonu teslim alınmayacaktır).

 10. Adaylar sınava gireceği salonda, sınav salon amiri tarafından tanzim edilen isimlerinin bulunduğu, sınav yoklama tutanağını imzalamadan, sınav salonunu terk etmeyeceklerdir.

 11. Sınava girdiği kışlada görevli olan erbaş ve erler de, nizamiye kayıtlarının sağlıklı tutulabilmesi için, kışla nizamiyesinde giriş kayıtlarını yaptıracaklardır.

12. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar ikinci seçim aşaması sınavlarına (Kayıt-kabul, ön sağlık kontrolü, fiziki kabiliyet yeterlilik testi, mülakat) girmeye hak kazanacaklardır. Adayların hangi tarihte ön sağlık, fiziki kabiliyet yeterlilik testi ve mülakat sınavına gireceği, yazılı sınav sonuçları ile birlikte 20 Nisan 2012 tarihinden sonra www.kkk.tsk.tr adresinde tebliğ niteliğinde yayımlanacaktır.

13. Bu açıklama tebliğ niteliğindedir.

 

           

Yazılı sınav için yola çıkmadan önce sınav merkezinizi kontrol ediniz ve açıklamaları bir kez daha okuyunuz.

 

BAŞVURU SONUCU VE YAZILI SINAV MERKEZİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08 Nisan 2012, 18:57 tarihinde Uzman Erbaş Alımları kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 5.197 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
<

Güncel Sınav Haberleri İçin E Posta Aboneliği

E-mail adresinizi giriniz:

Yazarlarımız
Yorumlar
Anket
Eğitim Seviyeniz?
İlköğretim Öğrencisi
İlköğretim Mezunu
Lise Öğrencisi
Lise Mezunu
Önlisans Öğrencisi
Önlisans Mezunu
Lisans Öğrencisi
Lisans Mezunu
Diğer